Светосавска приредба

Програм
  • Наши најмлађи учесници програма, ученици првог један, рецитовали су песму „Немањин син“.
  • Песму „Свети Сава, мудра глава“ певали су ученици другог три.
  • Песму „Свети Сава“ и рецитал „На Савиндан“ извели су ученици четвртог два.
  • Ученици трећег два извели су игру „Тројка“.
  • Драмски приказ „Ко удара тако позно“ извела је драмска секција старијих разреда, а хор је песмом „Растко“ обогатио ову тачку.
  • Ученици наше школе, чланови културно-уметничког друштва „Зора“, извели су две фолклорне игре.
  • Драматизацију поучних прича о Светом Сави извели су ученици шестог разреда, а са њима је наступила Надежда Николић која је певала народну песму „Ја ураних“.
  • Ученици четвртог један су нам се представили певањем изворне песме „Гугутка“.
  • Приредба је завршена уз песму „Сновичасти светац“ коју је отпевао хор и која је на диван начин заокружила овај разноврстан програм
И ове године смо обележили Светог Саву на свечан и пригодан начин, уз учешће великог броја ученика наше школе.

Свечана прослава школске славе започела је светосавском службом и ломљењем славског колача, а након химне, следио је богат и садржајан програм.

Надамо се да су наши гости уживали у приредби као и вредни ученици и наставници који су припремали свечани програм.